Golden Rose Hotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 5 minuten lopen van Benedict College Quirino heeft het comfortabele Golden Rose Hotel Campinas 12 kamers. Een privéparkeerplaats is beschikbaar in de buurt.
Het centrum van Campinas kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen van dit hotel, en culturele locaties zoals het Natuurhistorisch Museum liggen op 2 km afstand. Als mede dit hotel in Campinas is in de buurt van het Campinas-museum. Golden Rose Campinas bevindt zich op 16 minuten loopafstand van het Museu da Imagem e do Som. Busstation Terminal Mercado 1 is binnen het bereik van de accommodatie gesitueerd.
De privébadkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche, evenals badlakens en handdoeken voor het extra comfort van de gasten.
Bar Do Alemao, waar zowel eten als drinken wordt geserveerd, bevindt zich op 250 meter wandelafstand van het hotel.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
Diensten
- Huishouding
- Wasserij
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Golden Rose Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Golden Rose Hotel te komen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Golden Rose Hotel?
Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Golden Rose Hotel. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Golden Rose Hotel uitchecken?
Klanten van Golden Rose Hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Golden Rose Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Golden Rose Hotel is $28. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Campinas?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Campinas:- Visa
- Mastercard
- Maestro
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Campinas?
Dit hotel in Campinas biedt Vierpersoonskamer, Basic Driepersoonskamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen.